Höstterminens preliminära schema med reservationer för ev. ändringar!

Nivå förklaring: Nyb = Nybörjare, Nf = Nybörjar-Fortsättning, Fs = Fortsättning, FsM = Fortsättning-Mellan, Me = Mellan, Av = Avancerad
 

Måndag

       
1715-­1815 Jana Hiphop        Me     13-14 år  Gr 16 
1830-­1930 Jana Hiphop        Av  15 +  Gr 18 
1930-2030 Jana  Streetjazz    Me    15 +  Gr 32
         

Tisdag

       

1700-1745

Catrin Barndans                       5-6 år  Gr 13
1800-1900 Alternerande lärare Dansmix       Alla  16-100 år  Gr 9 
1910-2015 Magda & Caroline  Jazz               Fs Vuxna  Gr 51 
         
         

Onsdag

       
1645-1745 Moa  Hiphop               Nf 10-12 år  Gr 14 
1745-1845 Moa 

Commercial       Fs              

13-14 år  Gr 33 
1900-2000 Nadia  Streetjazz           Nf                 *Ny* 13-14 år  Gr 15 
         
         
         

Torsdag

       
1645-1745 Felicia  Streetjazz         Nf     *FULL*   10-12 år Gr 31
1745-1845  Jana Commercial     Av     *FULL* 15 +  Gr 19 
1900-2000 Samuel  Commercial     Nf    10-12 år Gr 17 
2000-2100 Samuel Feminine Vibe  Me    15 +  Gr 40
         

Lördag

       
1100-1145 Caroline Barndans       * FULL* 3-4 år  Gr 28
1200-1245 Caroline Barndans       * FULL* 4-5 år Gr 35
1300-1345 Caroline  Barndans        5-6 år Gr 49
         

Söndag

       
1100-1145 Catrin Barndans    * FULL*  3-4 år  Gr 48
1200-1245 Catrin Barndans   * FULL* 4-5 år Gr 38
1300-1330 Catrin Rörelselek med förälder     2-3 år Gr 36
         
1645-1800 Moa  Jazz       Av 15 +  Gr 27 + 57 

Måndag

       
1715-1815 Tess  Dansmix    Nyb      7-9 år Gr 6
1830-1930 Samuel Jazz           Me 13-14 år Gr 3 + 11
1930-2030 Samuel  Streetjazz  Fs 13-14 år  Gr 55 
         

Tisdag

       
1700-1800 Elin  Jazz           Nf 7-9 år  Gr 39 + 12 
1800-1900 Elin  Jazz           Fs                 10-12 år  Gr 30
1900-2000 Elin  Modern      Nf           *Ny*  10-12 år  Gr 23
         

Onsdag

       
1700-1800 Ludwig  Hiphop           Nyb             7-9 år  Gr 58 
1800-1900 Ludwig Breakdance   Nf 7-12 år 

Gr 56

1900-2000 Ludwig Breakdance   Fs        13 +  Gr 2
         

Torsdag

       
1700-1800 Ellen Hiphop              Nf    *FULL* 7-9 år Gr 52
1800-1900  Ellen Hiphop              Fs  10-12 år  Gr 42 
1900-2000 Ellen  Commercial      Me        13-14 år  Gr 45 
         
         

Lördag

       
1100-1200 Elin Balett            Nyb        * NY* 7-9 år Gr 8
1200-1300 Elin Jazz              Nyb 7-9 år Gr 1 
1300-1400 Elin Balett            Nf  7-9 år  Gr 7
                  
         
         

Söndag

       
1100-1200        
1200-1300 Moa  Balett             Fs 10-12 år  Gr 46
1400-1515 Moa Balett             Me 13 + Gr 47
1515-1630 Moa  Modern          Me 13 +  Gr 29
1645-1800 Moa Jazz                Av   ( Obs! Sal 1)  15 +  Gr 27